UWAGA! BLOG PRZENISIONY

NOWE WPISY ZNAJDZIECIE NA WWW.FAJNEOGRODY.PL .

10 stycznia 2014Dziś mam do zareklamowania Wam świetną publikację. Tajemniczy Ogród. Miłośnikom ogrodów nie trzeba tej książki przedstawiać. W dużym stopniu publikacje takie jak ta przyczyniają się do rozbudzenia ogrodowej, przyrodniczej pasji, która potem zostaje z nami na lata! Tak, tak myślę tu również  o sobie :) Nie chcę więc reklamować Wam samej książki, a raczej jej wydanie. Natknęłam się na nie w Empiku przed Świętami, ale nie zdążyłam z publikacją moich achów i ochów. Jak otworzyłam książkę - oniemiałam. Sami zobaczcie, bo oto przed Wami mała próbka z tego wydania:Czy widzicie te łacińskie nazwy roślin, pod tytułem każdego z rozdziałów. Bo każdy rozdział ma swoją roślinę, której rysunek otwiera treść. Rośliny są cudnie opisane po polsku i łacinie! Genialne! Wydawco I love U. Chcę aby moje dziecko czytało tak przygotowane i wydane książki. To wydanie udowadnia, że nie tylko kasa się liczy. Ktoś pomyślał i włożył serce! Brawo i duży szacunek :))

Ps. Mam nadzieję, ża jakoś odnajdujecie się w nowej firmie bloga :) Wszystko robię sama więc trwa, ale ja z efektu jestem zadowolona, choć jeszcze trochę pracy przede mną :)))

6 komentarze:

 1. Cud! Ta książka... Wiele było chwil, obrazów, przedmiotów, które z pewnością powolutku ukształtowały moją ogrodniczą pasję. Jedna z nich była lektura TEJ książki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mogę się absolutnie pod tym podpisać... to bardzo ważna książka w moim życiu! bardzo!

   Usuń
 2. Właśnie ostatnio, za sprawą Zbigniewa Preisnera przypomniał mi się film "Tajemniczy ogród" a z nim i książka- wydanie przepiękne- szczególnie rysunki kwiatów, ale ja bym mojego, zaczytanego na śmierć egzemplarza nie zamieniła na żadne inne:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ooo Preisner uwielbiam jego muzykę!!! Magia! A co do zaczytanego egzemplarza .. też mam taki tylko wspólny z siostrą, na razie jest u mnie ... mam nadzieję, że nie zgłosi kiedyś roszczeń :P

   Usuń

Najchętniej czytacie:

Pamiętaj:

Zdjęcia i teksty zamieszczone na blogu są w większości mojego autorstwa. Chcesz skorzystać, napisz. Nie kopiuj bez mojej pisemnej zgody. Dziękuję :)

Kontakt ze mną:

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *