UWAGA! BLOG PRZENISIONY

NOWE WPISY ZNAJDZIECIE NA WWW.FAJNEOGRODY.PL .

8 grudnia 2013

Światełka odpalone. Na kilka tygodni warszawska Starówka i Trakt Królewski zmieniają się w bajkową krainę pełną magii i uroku. Można się poczuć jak w prawdziwej europejskiej stolicy :) Ja pamiętam jako dziecko Warszawę z czasów PRL jako miasto bure i nijakie. Mam teraz wrażenie, że się przeprowadziłam. Magia w powietrzu. Drzewa przywodzą na myśl Białe Drzewo z prozy Tolkiena. Języki świata mieszają się na ulicy. Przytulne knajpki są pełne po brzegi. Mimo zimna i wiatru warto było się wybrać :))) Kiedyś Warszawę nazywano Paryżem północy i dziś spokojnie można to określenie zaktualizować :) Jest fajnie :) Jak ze słodkiej, romantycznej komedii :) Po co nam Paryż zimą? Mamy Warszawę! Polecam gorąco wszystkim tubylcom i gościom, bo warto :)

1 komentarze:

  1. Uwielbiam tak ubrane drzewa- wyglądają bajkowo. I jestem pełna podziwu dla tych co owijają:) U nas we Wrocławiu były swojego czasu takie metalowe drzewka całe w światełkach- też fajny pomysł, nie wiem czy w tym roku znów są.
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Najchętniej czytacie:

Pamiętaj:

Zdjęcia i teksty zamieszczone na blogu są w większości mojego autorstwa. Chcesz skorzystać, napisz. Nie kopiuj bez mojej pisemnej zgody. Dziękuję :)

Kontakt ze mną:

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *