UWAGA! BLOG PRZENISIONY

NOWE WPISY ZNAJDZIECIE NA WWW.FAJNEOGRODY.PL .

23 stycznia 2013

Labirynt Światła powstał w Wilanowskim parku z okazji I Królewskiego Festiwalu Światła jaki odbył się tam w dn. 5/6 stycznia tego roku. Labirynt jaki jest pozostałością tej imprezy i ponoć będzie prezentowany do końca marca. Labirynt Światła został przygotowany przez firmę Multidecor, która także zrobiła warszawską iluminację świąteczną. Labirynt stanowi obecnie niewątpliwą atrakcję stolicy zarówno dla dzieci jaki i dorosłych. Na powierzchni 800 m2 rozstawiono prawdziwy świetlny labirynt po którym bez problemu mogą się poruszać tak dzieci jak i dorośli. labirynt ustawiono w doskonałej lokalizacji, tak, że cała iluminacja odbija się w oszklonej fasadzie sąsiadującej oranżerii. Efekt niesamowity. Ponadto w weekendy w labiryncie odbywają się zajęcia edukacyjne dla dzieci i dorosłych. Labirynt jest utrzymany w bajkowej, nieco dziwacznej, konwencji Alicji w Krainie Czarów. Całość na najwyższym poziomie.

Dodatkowo wrzucam klika fotek iluminacji pałacu i jego otoczenia, która w tym roku jest w Wilanowie bardzo ładna. Czuć rangę obiektu i bardzo dobrze. 
Szczegóły znajdziecie na:  0 komentarze:

Prześlij komentarz

Najchętniej czytacie:

Pamiętaj:

Zdjęcia i teksty zamieszczone na blogu są w większości mojego autorstwa. Chcesz skorzystać, napisz. Nie kopiuj bez mojej pisemnej zgody. Dziękuję :)

Kontakt ze mną:

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *