UWAGA! BLOG PRZENISIONY

NOWE WPISY ZNAJDZIECIE NA WWW.FAJNEOGRODY.PL .

23 lutego 2013

targi ogrodnicze
Poznańska Gardenia 2013 w toku. Jutro ostatni dzień targów. Ostatnia szansa na ciekawe kontakty i kontrakty dla profesjonalistów, zaś dla amatorów okazja aby popatrzeć, podpatrzeć, a co najważniejsze kupić. Zawsze w ostatnim dniu targów wystawcy chętnie sprzedają wyposażenie stoisk  można kupić fajne przedmioty po bardzo okazyjnych cenach, znaczenie poniżej cen rynkowych. Warto skorzystać. Fajne Ogrody odwiedziły Gardenię już w pierwszym dniu targów. Wiele rzeczy nam się podobało, ale były także rozczarowania. Organizacja sprawna, wystawcy dopisali, chociaż niewiele z faktycznych nowinek i nowości mieli do zaprezentowania. Jednak oferta mimo, że standardowa była ciekawa. Oczywiście niepozornie wypada o tej porze roku materiał roślinny. To nie pora na kuszenie jego wyglądem, stąd może nie aż tak spektakularna oferta wystawców z tej dziedziny. Jednak dla profesjonalistów nie stanowi to żadnej przeszkody. 

Ofertę targową można podzielić na kilka głównych działów tematycznych: rośliny, sprzęt, podłoża, nawozy i tzw. chemia, sztuczne kwiaty i dodatki, donice i pojemniki, przedmioty dekoracyjne, nawierzchnie, mała architektura, rozbudowany sektor związany z wodą, gdzie prezentowano szeroki asortyment produktów od nawadniania po baseny i jacuzzi, wyposażenie placów zabawi zabawki ogrodowe, produkty ekologiczne, wydawnictwa, i wiele innych. Odrębny dział stanowił asortyment związany z produkcja roślin i sadownictwem. Nie zabrakło artykułów okolicznościowych tj, dekoracje świąteczne. Mogliśmy podziwiać trendy i kolekcje na tegoroczne Boże Narodzenie! Odrębną atrakcję miało stanowić "pokazowe centrum ogrodnicze"... hmm... nam średnio do gustu przypadło. Jeden post to zdecydowanie za mało aby chociaż w nikłej części zaprezentować Wam Gardenię i ofertę wystawców. Dlatego postanowiliśmy uruchomić na fajnych Ogrodach cykl reportażowy: Gardenia i zaprezentować każdy dział i jego perełki osobno. Cykl reportaży pozwoli na pełniejsze zapoznanie z ofertą wystawienniczą. Innymi słowy: nie dojechaliście? nie byliście? nie mogliście być? nie mieliście jak? ...nic straconego, bo Fajne Ogrody Was tam zabiorą, abyście mogli sami zobaczyć i ocenić co i jak było :)
Na początek gorący, świeżutki, przeglądowy, ogólny fotoreportaż:

targi ogrodnicze

targi ogrodnicze

targi ogrodniczetargi ogrodnicze
targi ogrodnicze

targi ogrodnicze

targi ogrodnicze

targi ogrodniczetargi ogrodnicze

targi ogrodnicze

targi ogrodnicze

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Najchętniej czytacie:

Pamiętaj:

Zdjęcia i teksty zamieszczone na blogu są w większości mojego autorstwa. Chcesz skorzystać, napisz. Nie kopiuj bez mojej pisemnej zgody. Dziękuję :)

Kontakt ze mną:

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *