UWAGA! BLOG PRZENISIONY

NOWE WPISY ZNAJDZIECIE NA WWW.FAJNEOGRODY.PL .

24 lutego 2013

Gardenia jeszcze trwa, a my już podsumowujemy. Na początek postanowiliśmy zaprezentować wam, najciekawsze naszym zadaniem stoisko na Targach. Stoisko należało do Szkółki Drzew, Krzewów Ozdobnych i Róż Zbyszek Wybicki. 
Nic zresztą w tym dziwnego bo już w ubiegłych latach stoiska tej firmy były wyróżniane nagrodą Acanthus Aureus, przyznawaną za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy na targach! I w tym roku Szkółka Wybicki nie zawiodła wykorzystując potencjał najprostszych komponentów jakimi są materiały z odzysku.
W tym przypadku do budowy stoiska prawie w 100% posłużyły skrzynki na jabłka, euro palety, oraz inne proste materiały z recyclingu. Bardzo prostymi środkami osiągnięto niezwykły efekt, promując nie tylko samego wystawcę, ale także ideę recyclingu. Brawo! Jesteśmy pod dużym wrażeniem. Na tle pozostałych, w większości, sztampowych, napuszonych, czasem bardzo kosztownych realizacji, Wybicki wybijał się świeżością, prostota i wdziękiem.  Stoisko przyciągało uwagę wszystkich przechodniów zarówno formą, jaki i kolorystyką. Na szczególne wyróżnienie zasługują propozycje eko-zabawek dla dzieci zrobionych ze starych plastikowych butelek oraz zakrętek.0 komentarze:

Prześlij komentarz

Najchętniej czytacie:

Pamiętaj:

Zdjęcia i teksty zamieszczone na blogu są w większości mojego autorstwa. Chcesz skorzystać, napisz. Nie kopiuj bez mojej pisemnej zgody. Dziękuję :)

Kontakt ze mną:

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *